2 Nisan Salı · 19:45
Kuponperest analizi
WWA%29Beraberlik%24MUN%47
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%71
Güven58/100Orta riskModel uyumu 62%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
1,59
Toplam beklenen gol
2,95
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester United 1713.
- Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1713).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Manchester United 1,59).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 2,11 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,36, Manchester United 1,59).
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 2,11 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).