KuponperestV2
20 Ekim Pazar · 16:00

Kuponperest analizi

WOL%15Beraberlik%21MCI%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%85
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,86

Beklenen gol (dep.)

1,90

Toplam beklenen gol

2,75

En olası skor

0-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester City 1845.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1845).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1845, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Manchester City deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,86, Manchester City 1,90).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,86, Manchester City 1,90).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester City son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).