KuponperestV2
8 Mart Cumartesi · 20:00
Wolverhampton Wanderers
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Everton

Kuponperest analizi

WWA%46Beraberlik%28EVE%27

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%56
Güven58/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,49, Everton 0,89).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

0,89

Toplam beklenen gol

2,38

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1620.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,49, Everton 0,89).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,49, Everton 0,89).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Everton · Kuponperest