KuponperestV2
2 Kasım Cumartesi · 17:30

Kuponperest analizi

WWA%59Beraberlik%22CPA%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven51/100Orta riskModel uyumu 25%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,15

Beklenen gol (dep.)

0,77

Toplam beklenen gol

2,91

En olası skor

2-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1557).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,15, Crystal Palace 0,77).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,15, Crystal Palace 0,77).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Crystal Palace · Kuponperest