KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 19:30
Wolverhampton Wanderers
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Arsenal

Kuponperest analizi

WWA%27Beraberlik%23ARS%50

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%81
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,98, Arsenal 1,18).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,98

Beklenen gol (dep.)

1,18

Toplam beklenen gol

2,16

En olası skor

1-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Arsenal 1881.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1881).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,98, Arsenal 1,18).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 0,98, Arsenal 1,18).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven60/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Arsenal · Kuponperest