28 Eylül Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
WII%5Beraberlik%12PSV%83
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 2.5 üst%78
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 99%
Neden?
- PSV için beklenen gol: 4,09.
- Deplasmanda maç başına 2,80 gol üretiyor.
- Willem II Tilburg iç sahada maç başına 3,20 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
0,95
Beklenen gol (dep.)
4,09
Toplam beklenen gol
5,04
En olası skor
0-4
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, PSV 1654.
- Willem II Tilburg iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
- Simülasyonların %4'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1371 — 1654).
- Simülasyonların %7'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: PSV 1654, Willem II Tilburg 1371.
- PSV deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %89'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 5,04 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,95, PSV 4,09).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 5,04 beklenen gol hesaplıyor (Willem II Tilburg 0,95, PSV 4,09).
- Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Willem II Tilburg son maçlarının %18'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Orta risk
- Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 5,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).