23 Aralık Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
WHA%46Beraberlik%25MUN%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%86
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 78%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 1,77.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,77
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
2,96
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1673.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1673).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, West Ham United 1577.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,77, Manchester United 1,19).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,77, Manchester United 1,19).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).