27 Ekim Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
WHU%38Beraberlik%28MUN%34
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%74
Güven65/100Orta riskModel uyumu 86%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,36, Manchester United 1,17).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
2,54
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1673.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1673).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, West Ham United 1577.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,36, Manchester United 1,17).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,36, Manchester United 1,17).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).