14 Ocak Salı · 19:30
Kuponperest analizi
WHA%52Beraberlik%25FUL%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven56/100Orta riskModel uyumu 52%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Fulham 1617.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,73
Beklenen gol (dep.)
0,81
Toplam beklenen gol
2,54
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Fulham 1617.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1617).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fulham 1617, West Ham United 1577.
- Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,73, Fulham 0,81).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,73, Fulham 0,81).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).