23 Eylül Pazar · 13:30
Kuponperest analizi
WHA%59Beraberlik%20CHE%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven55/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 2,45.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,45
Beklenen gol (dep.)
0,99
Toplam beklenen gol
3,44
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven35/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Chelsea 1666.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1666).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, West Ham United 1577.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,45, Chelsea 0,99).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,45, Chelsea 0,99).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).