4 Aralık Salı · 19:45
Kuponperest analizi
WHA%60Beraberlik%23CCI%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven52/100Orta riskModel uyumu 36%
Neden?
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Cardiff City 1620.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,24
Beklenen gol (dep.)
0,74
Toplam beklenen gol
2,98
En olası skor
2-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven36/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Cardiff City 1620.
- West Ham United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1620).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cardiff City 1620, West Ham United 1577.
- Cardiff City deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,24, Cardiff City 0,74).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 2,24, Cardiff City 0,74).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Cardiff City son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 1,49 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven39/100Yüksek risk
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Cardiff City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).