15 Şubat Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
WHU%41Beraberlik%26BRE%33
En güçlü istatistiksel sinyal
0.5 üst%96
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 85%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Brentford 1,24).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
1,60
Beklenen gol (dep.)
1,24
Toplam beklenen gol
2,85
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Brentford 1690.
- West Ham United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1577 — 1690).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, West Ham United 1577.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Brentford 1,24).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (West Ham United 1,60, Brentford 1,24).
- West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- West Ham United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).