KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 15:00
Watford
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

WAT%41Beraberlik%27WWA%32

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%71
Güven63/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,34).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,46

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

2,80

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1467).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Watford 1620.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,34).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,46, Wolverhampton Wanderers 1,34).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Watford — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest