KuponperestV2
16 Şubat Pazar · 23:30
Vitória
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Sporting Clube de Braga

Kuponperest analizi

GUI%37Beraberlik%31SCB%33

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%86
Güven59/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,08, Sporting Clube de Braga 0,86).
  • Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Vitória son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,08

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

1,95

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Vitória 1504, Sporting Clube de Braga 1535.
  • Vitória iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1504 — 1535).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Vitória 1504.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,08, Sporting Clube de Braga 0,86).
  • Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Vitória 1,08, Sporting Clube de Braga 0,86).
  • Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Vitória son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Vitória son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).