30 Eylül Pazartesi · 21:00
Kuponperest analizi
VIL%53Beraberlik%20ULA%27
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%52
Güven55/100Yüksek riskModel uyumu 78%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,20, UD Las Palmas 1,68).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 2,07 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,20
Beklenen gol (dep.)
1,68
Toplam beklenen gol
3,88
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, UD Las Palmas 1507.
- Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,54 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1507).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Villarreal 1702.
- UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,20, UD Las Palmas 1,68).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 2,07 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,20, UD Las Palmas 1,68).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 2,07 gol yedi.
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).