KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 16:15
Villarreal
3-2Maç sonucu · İY 1-2
Sevilla

Kuponperest analizi

VIL%54Beraberlik%20SEV%25

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 üst%54
Güven47/100Yüksek riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,51, Sevilla 1,57).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,51

Beklenen gol (dep.)

1,57

Toplam beklenen gol

4,07

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Sevilla 1589.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1589).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Villarreal 1702.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,51, Sevilla 1,57).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,51, Sevilla 1,57).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — Sevilla · Kuponperest