28 Nisan Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
VIL%60Beraberlik%20SHU%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%66
Güven57/100Orta riskModel uyumu 72%
Neden?
- Villarreal için beklenen gol: 2,37.
- İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
- SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,37
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
3,46
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, SD Huesca 1620.
- Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1620).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Villarreal 1716.
- SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,37, SD Huesca 1,10).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,37, SD Huesca 1,10).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).