19 Mayıs Pazar · 19:00
Kuponperest analizi
VIL%31Beraberlik%23RMA%46
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven61/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Villarreal 1702.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,45
Beklenen gol (dep.)
1,61
Toplam beklenen gol
3,06
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Madrid 1884.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1884).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Villarreal 1702.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,45, Real Madrid 1,61).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,45, Real Madrid 1,61).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).