20 Ocak Pazartesi · 21:00
Kuponperest analizi
VIL%61Beraberlik%20RMA%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%65
Güven53/100Orta riskModel uyumu 58%
Neden?
- Villarreal için beklenen gol: 2,33.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,33
Beklenen gol (dep.)
0,96
Toplam beklenen gol
3,29
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, RCD Mallorca 1582.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1582).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Villarreal 1702.
- RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,33, RCD Mallorca 0,96).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,33, RCD Mallorca 0,96).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).