KuponperestV2
17 Mart Pazar · 18:30
Villarreal
3-1Maç sonucu · İY 0-1
Rayo Vallecano

Kuponperest analizi

VIL%67Beraberlik%17RVA%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%61
Güven62/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Villarreal için beklenen gol: 3,19.
  • İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,19

Beklenen gol (dep.)

1,23

Toplam beklenen gol

4,43

En olası skor

3-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Rayo Vallecano 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Villarreal 1716.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,19, Rayo Vallecano 1,23).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 3,19, Rayo Vallecano 1,23).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — Rayo Vallecano · Kuponperest