19 Ağustos Pazartesi · 21:30
Kuponperest analizi
VIL%37Beraberlik%22CAT%42
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%53
Güven56/100Yüksek riskModel uyumu 84%
Neden?
- Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,71.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,79
Beklenen gol (dep.)
1,71
Toplam beklenen gol
3,50
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Club Atlético de Madrid 1792.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1792).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Villarreal 1702.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,79, Club Atlético de Madrid 1,71).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,79, Club Atlético de Madrid 1,71).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).