KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 16:15
Villarreal
1-2Maç sonucu · İY 0-0
CD Alavés

Kuponperest analizi

VIL%67Beraberlik%18CAL%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven59/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Villarreal için beklenen gol: 2,95.
  • İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,95

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

3,97

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, CD Alavés 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1716 — 1620).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Villarreal 1716.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,95, CD Alavés 1,02).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 2,95, CD Alavés 1,02).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven61/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — CD Alavés · Kuponperest