KuponperestV2
18 Mart Pazar · 18:30
Villarreal
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Atlético Madrid

Kuponperest analizi

VIL%36Beraberlik%25AMA%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%82
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Atlético Madrid için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,45

Beklenen gol (dep.)

1,58

Toplam beklenen gol

3,03

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1710, Atlético Madrid 1620.
  • Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,43 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1710 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Villarreal 1710.
  • Atlético Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,45, Atlético Madrid 1,58).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,45, Atlético Madrid 1,58).
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven64/100Orta risk
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Villarreal — Atlético Madrid · Kuponperest