6 Nisan Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
VWO%45Beraberlik%26H96%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%62
Güven54/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,78, Hannover 96 1,29).
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,78
Beklenen gol (dep.)
1,29
Toplam beklenen gol
3,07
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Hannover 96 1620.
- VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, VfL Wolfsburg 1534.
- Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,78, Hannover 96 1,29).
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,78, Hannover 96 1,29).
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).