22 Nisan Pazartesi · 20:30
Kuponperest analizi
VWO%34Beraberlik%26EFR%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%74
Güven66/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Beklenen gol (ev)
1,81
Beklenen gol (dep.)
2,00
Toplam beklenen gol
3,81
En olası skor
1-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Eintracht Frankfurt 1614.
- VfL Wolfsburg iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1534 — 1614).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, VfL Wolfsburg 1534.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,81, Eintracht Frankfurt 2,00).
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (VfL Wolfsburg 1,81, Eintracht Frankfurt 2,00).
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).