10 Mayıs Cumartesi · 16:30
Kuponperest analizi
BOC%21Beraberlik%22M05%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven64/100Orta riskModel uyumu 73%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, VfL Bochum 1848 1488.
- 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,11
Beklenen gol (dep.)
2,30
Toplam beklenen gol
3,41
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FSV Mainz 05 1613.
- VfL Bochum 1848 iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1488 — 1613).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, VfL Bochum 1848 1488.
- 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,11, 1. FSV Mainz 05 2,30).
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (VfL Bochum 1848 1,11, 1. FSV Mainz 05 2,30).
- VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 2,05 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- VfL Bochum 1848 son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).