1 Eylül Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
VST%26Beraberlik%21BMÜ%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven66/100Orta riskModel uyumu 86%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, VfB Stuttgart 1734.
- Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,27
Beklenen gol (dep.)
1,92
Toplam beklenen gol
3,19
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Bayern München 1956.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1956).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, VfB Stuttgart 1734.
- Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,27, Bayern München 1,92).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,27, Bayern München 1,92).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).