KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 16:30
VfB Stuttgart
3-3Maç sonucu · İY 2-1
1. FSV Mainz 05

Kuponperest analizi

VFB%42Beraberlik%23M05%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%82
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 87%

Neden?

  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,75 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,67

Beklenen gol (dep.)

1,65

Toplam beklenen gol

3,32

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1613).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, VfB Stuttgart 1722.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,67, 1. FSV Mainz 05 1,65).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,67, 1. FSV Mainz 05 1,65).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).