KuponperestV2
5 Ekim Pazar · 16:30
VfB Stuttgart
1-0Maç sonucu · İY 0-0
1. FC Heidenheim 1846

Kuponperest analizi

VFB%56Beraberlik%22HEI%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven65/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,97

Beklenen gol (dep.)

1,28

Toplam beklenen gol

3,25

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1487).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, VfB Stuttgart 1722.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven65/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).