KuponperestV2
9 Şubat Pazar · 14:30
Venezia
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Roma

Kuponperest analizi

VEN%11Beraberlik%17ROM%73

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır%73
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Venezia 1457.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,75

Beklenen gol (dep.)

2,36

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

0-2

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven82/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Roma 1839.
  • Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven79/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1457 — 1839).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%73
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Venezia 1457.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,75, Roma 2,36).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,75, Roma 2,36).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven64/100Orta risk
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).