KuponperestV2
27 Ocak Cumartesi · 16:15
Valencia
1-4Maç sonucu · İY 0-2
Real Madrid

Kuponperest analizi

VAL%22Beraberlik%22RMA%57

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Valencia 1599.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,93

Beklenen gol (dep.)

1,74

Toplam beklenen gol

2,67

En olası skor

0-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1599, Real Madrid 1855.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1599 — 1855).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Valencia 1599.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,93, Real Madrid 1,74).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,93, Real Madrid 1,74).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Valencia — Real Madrid · Kuponperest