KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 19:30
Valencia
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Girona

Kuponperest analizi

VAL%32Beraberlik%28GIR%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven50/100Orta riskModel uyumu 45%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Valencia 1604.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,95

Beklenen gol (dep.)

1,41

Toplam beklenen gol

2,36

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Girona 1565.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1565).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Valencia 1604.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,95, Girona 1,41).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,95, Girona 1,41).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).