20 Ekim Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
VAL%37Beraberlik%27CLE%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%63
Güven52/100Orta riskModel uyumu 57%
Neden?
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Valencia 1601.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,28
Beklenen gol (dep.)
1,45
Toplam beklenen gol
2,73
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1601, CD Leganés 1541.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1601 — 1541).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Valencia 1601.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,28, CD Leganés 1,45).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,28, CD Leganés 1,45).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).