KuponperestV2
29 Aralık Pazar · 12:30
Udinese Calcio
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Torino

Kuponperest analizi

UCA%31Beraberlik%25TOR%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven61/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Udinese Calcio 1546.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,20

Beklenen gol (dep.)

1,55

Toplam beklenen gol

2,75

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Torino 1585.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1585).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Udinese Calcio 1546.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,20, Torino 1,55).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,20, Torino 1,55).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Torino · Kuponperest