16 Eylül Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
UCA%41Beraberlik%27TOR%32
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%81
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,25, Torino 0,95).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
2,20
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Torino 1581.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1581).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1581, Udinese Calcio 1589.
- Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,25, Torino 0,95).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,25, Torino 0,95).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).