KuponperestV2
26 Ocak Pazar · 15:00
Udinese Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Roma

Kuponperest analizi

UCA%15Beraberlik%17ROM%68

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%75
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,60.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,00

Beklenen gol (dep.)

2,60

Toplam beklenen gol

3,60

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Roma 1839.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven80/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1839).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Udinese Calcio 1546.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,00, Roma 2,60).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,00, Roma 2,60).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven61/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Roma · Kuponperest