KuponperestV2
19 Ocak Cumartesi · 18:00
Udinese Calcio
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Parma Calcio 1913

Kuponperest analizi

UCA%47Beraberlik%29PCA%24

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%70
Güven52/100Orta riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,18, Parma Calcio 1913 0,61).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,18

Beklenen gol (dep.)

0,61

Toplam beklenen gol

1,79

En olası skor

1-0

%20

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Parma Calcio 1913 1536.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1536).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Udinese Calcio 1589.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%30
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,18, Parma Calcio 1913 0,61).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%70
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,18, Parma Calcio 1913 0,61).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %31'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Parma Calcio 1913 · Kuponperest