KuponperestV2
18 Mart Cumartesi · 20:45
Udinese Calcio
3-1Maç sonucu · İY 2-1
Milan

Kuponperest analizi

UCA%18Beraberlik%22MIL%61

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Udinese Calcio 1533.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,75

Beklenen gol (dep.)

1,88

Toplam beklenen gol

2,63

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Milan 1752.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1752).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Udinese Calcio 1533.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,75, Milan 1,88).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,75, Milan 1,88).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Milan · Kuponperest