6 Mayıs Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
UCA%23Beraberlik%25INT%52
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven55/100Orta riskModel uyumu 51%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Udinese Calcio 1589.
- Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,75
Beklenen gol (dep.)
1,61
Toplam beklenen gol
2,35
En olası skor
0-1
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Inter 1620.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, Udinese Calcio 1589.
- Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,75, Inter 1,61).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,75, Inter 1,61).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,35 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).