KuponperestV2
15 Mart Cumartesi · 17:00
Udinese Calcio
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

UDI%39Beraberlik%28HVE%33

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%76
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Hellas Verona 1,34).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,19

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

2,53

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Hellas Verona 1427.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1427).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Udinese Calcio 1546.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Hellas Verona 1,34).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Hellas Verona 1,34).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven62/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).