28 Nisan Pazartesi · 18:30
Kuponperest analizi
UCA%19Beraberlik%21BFC%60
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven61/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Udinese Calcio 1546.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,84
Beklenen gol (dep.)
2,08
Toplam beklenen gol
2,92
En olası skor
0-2
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Bologna FC 1909 1676.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1676).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Udinese Calcio 1546.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,84, Bologna FC 1909 2,08).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,84, Bologna FC 1909 2,08).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).