KuponperestV2
30 Aralık Cumartesi · 15:00
Udinese Calcio
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

UCA%19Beraberlik%21BFC%60

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven61/100Orta riskModel uyumu 66%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Udinese Calcio 1546.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,85

Beklenen gol (dep.)

2,08

Toplam beklenen gol

2,93

En olası skor

0-2

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Bologna FC 1909 1676.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1676).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Udinese Calcio 1546.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Bologna FC 1909 2,08).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Bologna FC 1909 2,08).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Bologna FC 1909 · Kuponperest