KuponperestV2
25 Mayıs Pazar · 20:45

Kuponperest analizi

UCA%32Beraberlik%26AFI%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%82
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,32

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

3,01

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, ACF Fiorentina 1594.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1594).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Udinese Calcio 1546.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,70).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,70).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — ACF Fiorentina · Kuponperest