3 Şubat Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
UCA%42Beraberlik%28AFI%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%78
Güven65/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,34, ACF Fiorentina 1,05).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,34
Beklenen gol (dep.)
1,05
Toplam beklenen gol
2,39
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, ACF Fiorentina 1605.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1605).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Udinese Calcio 1589.
- ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,34, ACF Fiorentina 1,05).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,34, ACF Fiorentina 1,05).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).