19 Nisan Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
ULA%19Beraberlik%20CAT%60
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, UD Las Palmas 1507.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,02
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
2,88
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Club Atlético de Madrid 1792.
- UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1792).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, UD Las Palmas 1507.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,86).
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,86).
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
- UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).