22 Nisan Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
UAL%34Beraberlik%28ACL%38
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven62/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, UD Almería 1620.
- Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,46
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, Athletic Club 1632.
- UD Almería iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1632).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, UD Almería 1620.
- Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,46, Athletic Club 1,48).
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,46, Athletic Club 1,48).
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
- UD Almería son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).