KuponperestV2
9 Nisan Pazar · 19:30
TSG 1899 Hoffenheim
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Schalke 04

Kuponperest analizi

T18%58Beraberlik%24S04%19

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven65/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Schalke 04 1575.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,92

Beklenen gol (dep.)

0,99

Toplam beklenen gol

2,91

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, Schalke 04 1575.
  • TSG 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,25 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1575).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1575, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 1,92, Schalke 04 0,99).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (TSG 1899 Hoffenheim 1,92, Schalke 04 0,99).
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
TSG 1899 Hoffenheim — Schalke 04 · Kuponperest