KuponperestV2
13 Aralık Cuma · 22:45
Toulouse
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Saint-Étienne

Kuponperest analizi

TOU%48Beraberlik%27ASS%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven65/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Saint-Étienne 1509.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,05

Toplam beklenen gol

2,57

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Saint-Étienne 1509.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1509).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Toulouse 1633.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,51, Saint-Étienne 1,05).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,51, Saint-Étienne 1,05).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).