5 Aralık Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
TOU%18Beraberlik%20PSA%63
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Toulouse 1633.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,81
Beklenen gol (dep.)
2,02
Toplam beklenen gol
2,82
En olası skor
0-2
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Paris Saint-Germain 1884.
- Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1884).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Toulouse 1633.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,81, Paris Saint-Germain 2,02).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,81, Paris Saint-Germain 2,02).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).