31 Mart Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
TOU%21Beraberlik%21PSA%58
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Toulouse 1627.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,96
Beklenen gol (dep.)
1,90
Toplam beklenen gol
2,86
En olası skor
0-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Paris Saint-Germain 1858.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1858).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Toulouse 1627.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,96, Paris Saint-Germain 1,90).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 0,96, Paris Saint-Germain 1,90).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).